Vodafone’dan ’Kafana göre saati’ açıklaması

Vodafone Türkiye’nin ’Gençlik bir kere yaşanır, özgürce yaşa’ sloganıyla hayata geçirdiği gençlik markasıVodafone FreeZone,26 yaş ve altı gençler için sunduğu tarife portföyünü inovatif ürünlerle genişletiyor. Yapılan açıklamaya göre Vodafone FreeZone’un yeni kampanyası ’Kafana Göre Saati’ ile ’gençler kafasına göre takılsın’ diye her gün geçerli ve YouTube’dan Instagram’a pek çok platformda internetten yemeyen 1 saat sunuluyor. Kampanyadan faturasız kullanıcıların ilk ay ücretsizyararlanabileceği bildirildi.

“Vodafone FreeZone ile gençlere yeni özgürlük alanları sunuyoruz”

Vodafone FreeZone ile gençlere her daim yeni fırsatlar sunduklarını belirtenVodafone Türkiye İcra Kurulu Başkan YardımcısıEngin Aksoy, “Her segmentin beklentisinin farklı olmasından hareketle oluşturduğumuz Vodafone FreeZone markasıyla26 yaş ve altı gençlerin ihtiyaçlarına uygun avantajlı kampanyalar düzenlemeyi sürdürüyoruz. Dünyada bir ilk olan yeni kampanyamız‘Kafana Göre Saati’ ile Vodafone FreeZone’lu gençlerin her gün değişen ihtiyaçlarını esnek kullanım şartlarıyla karşılamayı ve genç abonelerimizin her gün ‘Kafana Göre’ dünyasına geçiş yapabilmelerini hedefliyoruz. Yeni kampanyamızla, FreeZone’lu gençler YouTube’dan Instagram’a pek çok platformda internetlerinden yemeden her gün 1 saat en sevdikleri video, müzik ve sosyal medya içeriklerini özgürce kullanabiliyor. Vodafone FreeZone ile gençler için yarattığımız özgürlük alanları ile kendilerine çizdikleri özgürlük yolculuğunda onlara yol arkadaşı olmaya devam edeceğiz dedi.

Bir önceki yazımız olan TGF Başkanı Musa Aydın: "Avrupa’ya İstiklal Marşımızı ezberlettik" başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir