Türk halk müziği sanatçısı Filiz Kılıç Kartal’da konser verdi

Hasan Ali Yücel Kültür Merkezi’nde gerçekleşen konsere Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel ve çok sayıda Kartallı vatandaş katıldı.

Kartal Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürlüğü nisan ayı programı kapsamında Türk Halk Müziği sanatçısı Filiz Kılıç Kartal’da konser verdi.Yoğun katılımla gerçekleşen konser yaklaşık 2 saat sürdü. Konserde Türk Halk Müziği’nin seçkin parçalarını seslendiren Filiz Kılıç, Kartallılar tarafından beğeni topladı. Konserin sonunda konuşma yapan Kartal Belediyesi Başkan Yardımcısı Gökhan Yüksel: “Kartal Belediyesi olarak Belediye Başkanımız Sayın Op. Dr. Altınok Öz’ün önderliğinde her zaman sanatın ve sanatçının yanında olacağız. Bu güzel akşamda sizi dinlemekten mutluluk duydum” diyerek sanatçı Filiz Kılıç’a Kartal plaketini takdim etti.

Plaketi alan sanatçı Filiz Kılıç, “Kartal Belediye Başkanımız Op. Dr. Altınok Öz’e, size ve tüm Kartal Belediye ailesine bizlerin yanında olduğu için teşekkür ediyorum” dedi.

Bir önceki yazımız olan Esenler kanını bağışladı başlıklı makalemizde Bilim Teknoloji, Borsa ve Döviz hakkında bilgiler verilmektedir.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir